BİZ KİMİZ

2002 yılından bu yana elektrik motoru, redüktör, elektromanyetik fren satışı ve uygulamaları hakkında siz değerli   iş ortaklarımıza AKPINAR REDÜKTÖR MOTOR olarak deneyimli kadromuz ile elimizden gelenin en iyisini yaparak destek ve  hizmet vermekteyiz.

Bu kapsamda kendi markamız olan AKMS Markası ile  Mermer, Granit ve Ağaç İşleme Sektöründe kullanılan Köprü Kesme ve Kesme Makinaları için özel olarak imal edilmiş olan Üç Fazlı Düşük Merkezli Tam Korumalı Daire Testere takılabilen elektrik motorlarını üretiyoruz.

Bunun yanı sıra ; GAMAK, VOLT, ABANA, MİKSAN, EMTAŞ Motorlarının, ÖZTEKFEN, YILMAZ ve BONFİGLİOLİ Redüktörlerinin satışına kesintisiz olarak devam ediyoruz.

Her gün büyüyen makine sektöründe, devamlı kendimizi geliştirip, her türlü yeniliklere açık, yatırımlarımızda sınır tanımayarak, sizlere mükemmeli sunmak için çalışıyoruz.

Tasarım geliştirme ve bilgi ağını daha da genişletmek adına      2014 yılında sektöre yeni bir soluk getirerek elektrik motoru ve redüktör satışımızın yanı sıra yine firma odaklı makine parkında özel redüktör imalatını hayata geçirdik

Siz değerli müşterilerimizin muhtelif makine imalatlarında  kullandıkları;  elektrik motoru, redüktör, elektromanyetik fren, dişli çark gibi ürünleri tek bir noktadan temin edebilmesi düşüncesi bizleri böyle bir çalışmaya sevk etmiştir.

Bu hizmetlerimize ilave olarak 1,5 yıldan bu yana Çalı Sanayi Bölgesinde bulunan 1000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda Elektro Manyetik Fren gurubunda % 100 yerli üretim olarak kendi markamız olan BRAKELLİ ile muhtelif boy ve güçlerde soft ve elektromagnetik fren üretimlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Fabrikamızda ayrıca;  1 modülden 10 modüle ve 800 mm çap a kadar  her türlü dişli çark imalatları ve istenilen her güç ve tork ta  özel tasarım redüktör imalatlarıda yapmaktayız. Elektromanyetik  fren üretiminde ve özel tasarım redüktör imalatlarında kullandığımız tüm parçaların imalatları da makine parkımızda bulunan  TORNA, AZDIRMA, CNC TORNA, FREZE, KAMA AÇMA, BROŞ ÇEKME, BALANS ALMA  ve diğer tezgahlarımızda deneyimli kadromuz tarafından  yapılmaktadır.

Yukarı