HAKKIMIZDA

Akpınar motor olarak sektörde 2001 yılında “ doğru ve güvenilir çözümler ile müşterilerine kaliteli dünya standartlarında çözümler sunmak ” ilkesiyle faaliyete başladık ,sanayi sektörünün can damarlarından olan motor ve redüktör  ana başlığında değerli sanayicilerimize hizmet ve destek vermek için yola çıktık.
 
Geçen süreler boyunca sanayi sektörünün ihtiyaç duyduğu ,kaliteli ve özel ürünler için üretime başladığımız süreçte her zaman teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere yöneldik.Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan siviçli redüktör imalatımızla ülkemize ve sektöre katma değeri yüksek bir ürün katmış olduk.Sırasıyla  sanayi sektörünün hemen her alanında kullanılan sonsuz tip redüktörler,ağır yükler için dizayn edilmiş kaldırma redüktörleri , elektromanyetik fren sistemleri ile TUBİTAK tarafından desteklenen, patentli enkoder ve siviçli endüstriyel kapı motorlarını üretmeyi başardık.
 
Gelişen ve büyüyen sektörlerle birlikte, sürekli büyüyen bir aile olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla, kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmek için sürekli elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyor ve çabalıyoruz.
 
Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda üretmiş olduğumuz ürünlerin kaliteli, ayırt edici özelliklerde olması için üretim parkurumuzda kullandığımız makine, teçhizatlarımızı son teknolojik özelliklerde ve alanlarında en iyilerinden seçmekteyiz, yatırımlarımızı bu doğrultuda yapmaktayız.
 
Gücümüzü, ailesi olmaktan kıvanç duyduğumuz sanayi sektöründe, hedeflerimizi ve standartlarımızı her zaman en yukarıya taşıyan değerli iş ortaklarımızdan almaktayız.

Yukarı